SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gael Clichy İstanbul’da görüntülendi

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de ciddi olarak ilgilendiği Fransız sol bek Gael Clichy, İstanbul'a geldi. Deneyimli futbolcuyu Başakşehir yöneticileri karşıladı.

Güncellenme: 00:05, 04/07/2017
Gael Clichy İstanbul’da görüntülendi

Transfer döneminde ismi Galatasaray, Fenerbahçe ve Medipol Başakşehir’le anılan Gael Clichy, İstanbul’a geldi. Atatürk Havalimanı’nda görüntülenen Clichy’yi Başakşehir yöneticileri karşıladı.

Ajansspor’un haberine göre yarın Başakşehir’le transfer hakkındaki son pürüzleri giderecek olan 31 yaşındaki Fransız sol bekin imzayı atması bekleniyor.

İLGİLİ HABER Göksel Gümüşdağ açıkladı: Cengiz Ünder`e Avrupa`dan 4 teklif Göksel Gümüşdağ açıkladı: Cengiz Ünder`e Avrupa`dan 4 teklif

Bu sezon kadrosunu güçlendirmek için önemli çalışmalar yapan ve bugün sezonu açan Başakşehir, Clichy transferini gerçekleştirirse Fenerbahçe ve Galatasaray’a ciddi bir çalım atmış olacak.

En son Manchester City takımında forma giyen 31 yaşındaki Fransız sol bek, geçtimiz sezon 25 maçta görev alırken 1 gol kaydetmişti. Clichy daha önce Arsenal’ın formasını giymekteydi.

Yayınlanma Tarihi:00:01,