SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gael Clichy İstanbul’da görüntülendi

Gael Clichy İstanbul’da görüntülendi

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de ciddi olarak ilgilendiği Fransız sol bek Gael Clichy, İstanbul'a geldi. Deneyimli futbolcuyu Başakşehir yöneticileri karşıladı.

Transfer döneminde ismi Galatasaray, Fenerbahçe ve Medipol Başakşehir’le anılan Gael Clichy, İstanbul’a geldi. Atatürk Havalimanı’nda görüntülenen Clichy’yi Başakşehir yöneticileri karşıladı.

Ajansspor’un haberine göre yarın Başakşehir’le transfer hakkındaki son pürüzleri giderecek olan 31 yaşındaki Fransız sol bekin imzayı atması bekleniyor.

03 Temmuz 2017 Göksel Gümüşdağ açıkladı: Cengiz Ünder`e Avrupa`dan 4 teklif Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Cengiz Ünder'e Avrupa'nın 4 önemli ekibinden teklif aldıklarını belirterek, “Bunları değerlendirmeyi düşünmüyorum. 2 yıl daha oynamasını ve tecrübelennmesini istiyoruz” dedi. Gümüşdağ ayrıca Visca için teklif almadıklarını söyledi. İlgili Haberi Oku

Bu sezon kadrosunu güçlendirmek için önemli çalışmalar yapan ve bugün sezonu açan Başakşehir, Clichy transferini gerçekleştirirse Fenerbahçe ve Galatasaray’a ciddi bir çalım atmış olacak.

En son Manchester City takımında forma giyen 31 yaşındaki Fransız sol bek, geçtimiz sezon 25 maçta görev alırken 1 gol kaydetmişti. Clichy daha önce Arsenal’ın formasını giymekteydi.