SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Clichy’nin Galatasaray’a transferine De Jong engel olmuş

Medipol Başakşehir'in imza attırmak için İstanbul'a getirdiği Gael Clichy'nin Galatasaray'la anlaşmasına rağmen sarı-kırmızılılar'a transferinin neden gerçekleşmediği ortaya çıktı.

Güncellenme: 11:58, 04/07/2017
Clichy’nin Galatasaray’a transferine De Jong engel olmuş

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin de ciddi olarak ilgilendiği Fransız sol bek Gael Clichy’nin Medipol Başakşehir’e imza atmak için İstanbul’a gelmesi üzerine Fransız sol bek Clichy transferi ile ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı.

beIN SPORTS'un iddiasına göre Fransız oyuncu, Galatasaray ile prensip anlaşmasına vardığı dönemlerde Manchester City'den takım arkadaşı Nigel De Jong'a görüşmelerini sordu.

Yapılan görüşmelerin ardından Hollandalı oyuncunun Gael Clichy’ye Galatasaray’la ilgili verdiği referansların transferin olumsuz sonuçlanmasına neden oldu.

Nigel De Jong’un eski takım arkadaşı Clichy’e “Galatasaray’da ödemeler zamanında yapılmıyor. Sürekli teknik direktör değişikliği yaşanıyor” demesi üzerine Clichy’nin Galatasaray’a transferi ile ilgili kararını değiştirdiğini ve Medipol Başakşehir’e karar verdiği belirtildi.

İLGİLİ HABER Gael Clichy İstanbul`da görüntülendi Gael Clichy İstanbul`da görüntülendi

Yayınlanma Tarihi:11:07,