SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın listesindeki Pepe imzaya geliyor

Beşiktaş'ın görüşmelere başladığı Pepe, Lizbon'dan havalanacak uçakla İstanbul'a gelecek. Portekizli yıldızın bu gece İstanbul'da olması bekleniyor.

Güncellenme: 15:09, 04/07/2017
Beşiktaş’ın listesindeki Pepe imzaya geliyor

Beşiktaş, savunmaya yapacağı transferdeki bir numarası Pepe için kritik saatlere girdi… NTV’nin haberine göre; Pepe, Lizbon’dan öğleden sonra havalanacak uçakla İstanbul’a gelecek. Pepe için Beşiktaşlı işadamı Mesut Toprak özel uçağını tahsis etti. İstanbul’daki Four Seasons Otel’de yer ayırtıldı. Pepe’nin bu gece İstanbul’da olması bekleniyor. Bu gelişmeler sıcağı sıcağına yaşanırken Beşiktaşlı yönetici Umut Güner, Fanatik’e yaptığı açıklamada “Bu transferi bitirip döneriz” diyerek siyah-beyazlı taraftarlara müjdeyi verdi.

Brezilya asıllı Portekizli futbolcu sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla beraber “Kötü gün yok, yükleniyor…” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma duygulandırdı Beşiktaş`ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma duygulandırdı

Öte yandan iddialara göre; Beşiktaş, Pepe’ye önce 2 yıllık sözleşme önerdi. Ancak bu teklif daha sonra 2+1 yıllık olarak revize edildi. Siyah-beyazlıların Portekizli savunmacıya yılda 3.5-4 milyon Euro arasında bir ücret önerdiği aktarıldı. Pepe’nin Beşiktaş’a gelmesi durumunda imza parası olarak 3.5 milyon Euro alacağı da iddialar arasında… 34 yaşındaki Portekizli savunmacı, 2007’den bu yana Real Madrid forması giyiyordu. Pepe son olarak Portekizli Milli Takımı’yla Konfederasyon Kupası’nda 3. oldu.

Yayınlanma Tarihi:14:48,