SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Turuncu-lacivertli kulüp, geçen sezon Medipol Başakşehir forması giyen tecrübeli futbolcu Yalçın Ayhan’a veda etti. Başakşehir, 35 yaşındaki oyuncunun sözleşmesini geçtiğimiz günlerde karşılıklı olarak sonlandırmıştı.

Yalçın Ayhan’ın bugün Medipol Başakşehir kulübü ile vedalaşmaya gittiği bildirilirken, Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın da Yalçın Ayhan’a plaket verdiği aktarıldı.

Medipol Başakşehir’in resmi internet sitesinden yayınlanan veda mesajında şu ifadelere yer verildi:

“3 sezondur kulübümüze hizmet eden ve geçtiğimiz haftalarda karşılıklı olarak sözleşmesini sonlandırarak takımdan ayrılan Yalçın Ayhan, vedalaşmak için kulübümüze geldi. Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve takım arkadaşlarıyla vedalaşan Yalçın'a, Başkanımız Göksel Gümüşdağ tarafından üzerinde ‘100 kez Başakşehir forması giyip takımımızı onurlandıran Yalçın Ayhan'a futbol kariyeri boyunca başarılar dileriz’ yazılı özel bir plaket verildi.”

Başakşehir formasıyla 101 maça çıkan Yalçın Ayhan 10 gol, 2 asiste imza atmış ve takımının başarılı performansında büyük pay sahibi olmuştu. İLGİLİ HABER Gael Clichy İstanbul`da görüntülendi Gael Clichy İstanbul`da görüntülendi