SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tudor: Sneijder bazı şeylerin değiştiğinin farkında olsa gerek

Galatasaray'da Wesley Sneijder konusu bir türlü çözüme kavuşmazken, futbolcunun İstanbul’a gelerek sarı-kırmızılı yöneticilerle masaya oturağı ifade edildi.

Güncellenme: 08:32, 03/07/2017
Tudor: Sneijder bazı şeylerin değiştiğinin farkında olsa gerek

Hollandalı futbolcu yeni sezonla ilgili henüz kararını vermezken, Galatasaray Yönetimi bu konuda Sneijder'e söz hakkı tanıdı. Sezon bitiminde milli takım mesaisi uzun sürdüğü için ekstra izin verilen yıldız futbolcuyla ilgili en çok merak edilen konu, teknik direktör Tudor'un böyle bir futbolcu için nasıl bir yorum getireceğiydi. İLGİLİ HABER Galatasaray`dan Talisca yöntemi! Konoplyanka... Galatasaray`dan Talisca yöntemi! Konoplyanka...

ABA ALTINDAN SOPA!

Hırvat teknik adamın, yıldız futbolcuyla ilgili olarak, “Wesley, bazı şeylerin değiştiğinin farkında olsa gerek. Burada kalıp bu takımın bir parçası olmak istiyorsa ona göre çalışmalı ve yerini asla garanti görmemeli. Yeni bir takım yaratıyoruz. Bu takım tempolu futbolu kaldıracak isimlerden kurulmalı” diyerek yıldız isme aba altından sopa gösterdiği ortaya çıktı.

Sneijder'e açık kapı bırakan ama aynı zamanda formanın artık çok zor olduğu mesajını bildiren genç teknik adamın, durağan 10 numara pozisyonuna soğuk baktığı biliniyor. Bu yüzden Sneijder kalırsa, önümüzdeki dönemde Tudor'un onunla ilgili tercihleri hep konuşulacak.