SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş’e yeni sözleşmede bonus yağmuru!

Beşiktaş'ı üst üste 2 yıl şampiyon yaptıktan sonra uzun görüşmelerin ardından 2 yıllık daha anlaşma sağlanan tecrübeli teknik adam imzayı atarken, yeni sözleşmenin detayları ortaya çıktı.

Güncellenme: 09:49, 03/07/2017
Şenol Güneş’e yeni sözleşmede bonus yağmuru!

Gazete Habertürk’ün haberine göre, sezon başına 2,5 milyon toplamda ise 5 milyon Euro kazanacak olan tecrübeli teknik adamın mukavelesi adeta bir futbolcu ile yapılan anlaşmadaki gibi bonuslarla süslendi.

Her ihtimali göz önünde bulunduran Siyah-Beyazlı yönetim, bonusları da bu yönde uygularken çok zor olarak gözükse bile Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu bonusunu da sözleşmeye ekledi.

Buna göre Beşiktaş, Güneş yönetiminde kulüp bazındaki en büyük kupaya ulaşırsa tecrübeli hoca ekstradan 1 milyon Euro'nun sahibi olacak.

LİG ŞAMPİYONLUĞUNA 600 BİN EURO

Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkılması ve geçilen her tur için ise Şenol Güneş'e 300 bin Euro ödenecek.

Avrupa Ligi için de bonuslar mevcut.

Bu organizasyonda geçilecek her tur için 150 bin Euro alacak olan Güneş, kupayı kazanması halinde 500 bin Euro'yu cebine koyacak.

Bunların yanı sıra geçen sezon 500 bin Euro olan Süper Lig şampiyonluğu bonusu, 100 bin Euro daha zam yapılarak 600 bin Euro'ya yükseltildi.

İLGİLİ HABER Beşiktaş Javier Chicharito Hernandez`i gündemine aldı Beşiktaş Javier Chicharito Hernandez`i gündemine aldı