SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş kiradan dönenleri istemiyor! Sürpriz isim…

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş kiradan dönen Milosevic, Boyko ve Mustafa Pektemek'i kadroda düşünmezken Gökhan Töre'ye de iyi teklif gelmesi halinde kabul edilmesi gerektiğini belirtti.

Güncellenme: 07:54, 03/07/2017
Şenol Güneş kiradan dönenleri istemiyor! Sürpriz isim…

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yeni sezona yönelik planları hakkında yönetime bilgi verirken, geçen sezon kiralık verilen futbolcuların durumuna da açıklık getirdi.

Uzun süren sakatlığını tamamen atlatarak oynayabilecek duruma gelen Gökhan Töre'nin kaliteli bir oyuncu olduğunun altını çizen Beşiktaş Teknik Direktörü'nün “Gökhan Töre hırslı ve yetenekli bir oyuncu. Kalmasını isterim ancak yurt içi ya da yurt dışından ciddi bir kiralama teklifi gelirse gönderebiliriz” dediği belirtildi.

Takımının öncelikle savunma ve forvete ihtiyacı olduğunu belirten Şenol Güneş, Gökhan Töre'nin kiralanmasından elde edilecek gelirin, bu mevkilere yapılacak transferde kullanılmasını istiyor.

Tecrübeli çalıştırıcı, başka takımlara kiralanan Mustafa Pektemek, Boyko ve Milosevic’in performanslarını yakından takip ettiğini belirterek, bu oyuncuları önümüzdeki sezon da kadroda düşünmediğini ifade etti.

Hürriyet