SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sabri Sarıoğlu’ndan transfer açıklaması

Sabri Sarıoğlu’ndan transfer açıklaması

Sabri Sarıoğlu, hakkında çıkan transfer iddialarına cevap verdi. Deneyimli futbolcu henüz hiçbir takımla anlaşmadığını ifade etti.

Galatasaray ile sözleşmesi sona erdikten sonra sertbest oyuncu statüsünde olan Sabri Sarıoğlu, şu an hiçbir kulüple anlaşmadığını söyledi.

Deneyimli futbolcu Sabri Sarıoğlu, Galatasaray'da 15 sezon forma giydikten sonra sarı-kırmızılılar ile sözleşmesi uzatılmamış, serbest kalmıştı. Sözleşmesi sona erdikten sonra hangi takımla anlaşacağı merak konusu olan Sarıoğlu'nun Süper Lig ekiplerinden Kayserispor ile anlaştığı iddia edilmişti.

Sabri, bu konuyla ilgi olarak, hiçbir kulüple anlaşmadığını belirtti. Deneyimli futbolcu ayrıca bir kulüp ile anlaştığında bunu kamuoyu ile paylaşacağını söyledi. 28 Haziran 2017 Bursaspor'dan Sabri Sarıoğlu açıklaması Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra ismi birçok takımla geçen tecrübeli oyuncu Sabri Sarıoğlu'nun adı son olarak Bursaspor ile anıldı. Ancak yeşil-beyazlı idareciler deneyimli ismin gündemlerinde olmadığını açıkladı. İlgili Haberi Oku

02 Temmuz 2017 Kayserispor`da Başkan Erol Bedir`den Asamoah Gyan açıklaması İlgili Haberi Oku