SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Portekiz basınından flaş iddia: Pepe için Fenerbahçe devrede

Fenerbahçe'nin, transferde ismi ciddi bir şekilde Beşiktaş ile anılan Portekizli savunma oyuncusu Pepe'ye teklif götürdüğü iddia edildi.

Güncellenme: 11:12, 03/07/2017
Portekiz basınından flaş iddia: Pepe için Fenerbahçe devrede

Transferde sürpriz Pepe gelişmesi! Beşiktaş’ın transfer gündeminin ilk sırasında yer alan Portekizli savunma oyuncusu için devreye Fenerbahçe’nin girdiği iddia edildi. Potekiz gazetesi Record’un haberine göre Fenerbahçe, Pepe’ye teklifini iletti.

Aynı teklif

Gazeteye göre Fenerbahçe, Beşiktaş ile anlaşma noktasında ola Pepe için 2 yıllık 5 milyon euro ve 2.5 milyon euro imza parası teklif etti. 34 yaşındaki futbolcunun son kararını en geç 2 gün içinde vereceği belirtildi.

Beşiktaş bir adım önde

Real Madrid ile olan sözleşmesini yenilemedikten sonra bonservisi eline geçen Pepe’nin transferinde ise en şanslı takımın Beşiktaş olduğu kaydedildi. Fenerbahçe’nin transfer girişimlerinde geç kaldığı ve Portekizli yıldızın iki takımdan da aynı teklifi almasına rağmen Beşiktaş’a yakın olduğunun altı çizildi.

Fikret Orman, Pepe için ne dedi?

Taraftarların çok istediği Pepe ile ilgili konuşan Beşiktaş’ın patronu,”Pepe teması olduğu doğrudur. Evet istiyoruz. Başkaları da var listemizde. Pepe de, diğerleri de bize bağlı. Ancak biz kontrollü bütçe uyguluyoruz. Bunun dışına çıkmayı düşünmüyoruz. Her transfer bizim istediğimiz şartlarda olursa gerçekleşecek” açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`a Adriano piyangosu! 13 milyon euro... Beşiktaş`a Adriano piyangosu! 13 milyon euro...

Yayınlanma Tarihi:11:01,