SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Galatasaray’ın Corchia planı!

Galatasaray'ın sağ bek için düşündüğü Fransız futbolcu Corchia için satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapıldı. Lille'den yanıt bekleniyor.

Güncellenme: 10:48, 03/07/2017
İşte Galatasaray’ın Corchia planı!

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da hedef Sebastien Corchia… Fransız sağ bek için şartları zorlayan sarı-kırmızılı ekip, satın alma opsiyonlu kiralama teklifi üzerinde duruyor. Fransız basınında çıkan haberler de teklifi doğrularken, Galatasaray’ın teklifini de gözler önüne seriyor.

İLGİLİ HABER Sneijder`in menajeri Albers patladı: Saygısızlık! Sneijder`in menajeri Albers patladı: Saygısızlık!

Fransa’nın saygın gazetesi L’Equipe, Galatasaray’ın Lille’e yaptığı teklifi yazdı. Galatasaray’ın daha önce Fransa Ligi’nde forma giymiş Gomis ve Belhanda’yı kadrosuna kattığını hatırlatan gazete, Corchia’nın da İstanbul yolunda olduğunu belirtti. Haberde Corchia için satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapıldığı öne sürüldü. Galatasaray’ın başarılı sağ bek için 1 milyon euro kiralama ve 4 milyon euro satın alma bedeli teklifi yaptığını iddia edildi.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın 4. transfer uçağı: Kwadwo Asamoah geliyor! Galatasaray`ın 4. transfer uçağı: Kwadwo Asamoah geliyor!

Corchia’dan 7-8 milyon euro kar elde etmeyi bekleyen Lille’in ise Galatasaray’ın teklifini düşünmek için süre istediği kaydedildi.

SKOR DIŞ HABER

Yayınlanma Tarihi:10:34,