SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İşte Galatasaray’ın Corchia planı!

İşte Galatasaray’ın Corchia planı!

Galatasaray'ın sağ bek için düşündüğü Fransız futbolcu Corchia için satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapıldı. Lille'den yanıt bekleniyor.

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da hedef Sebastien Corchia… Fransız sağ bek için şartları zorlayan sarı-kırmızılı ekip, satın alma opsiyonlu kiralama teklifi üzerinde duruyor. Fransız basınında çıkan haberler de teklifi doğrularken, Galatasaray’ın teklifini de gözler önüne seriyor.

03 Temmuz 2017 Sneijder`in menajeri Albers patladı: Saygısızlık! Sampdoria ile görüşen menajer Albers, Belhanda'nın transferini “Saygısızlık” olarak yorumladı ve “Ayrılmak istiyoruz” resti çekti; bonservisini de bedelsiz istedi. İlgili Haberi Oku

Fransa’nın saygın gazetesi L’Equipe, Galatasaray’ın Lille’e yaptığı teklifi yazdı. Galatasaray’ın daha önce Fransa Ligi’nde forma giymiş Gomis ve Belhanda’yı kadrosuna kattığını hatırlatan gazete, Corchia’nın da İstanbul yolunda olduğunu belirtti. Haberde Corchia için satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapıldığı öne sürüldü. Galatasaray’ın başarılı sağ bek için 1 milyon euro kiralama ve 4 milyon euro satın alma bedeli teklifi yaptığını iddia edildi.

03 Temmuz 2017 Galatasaray`ın 4. transfer uçağı: Kwadwo Asamoah geliyor! Galatasaray, hem orta sahada hem de sol bekte oynayabilecek bir futbolcuyu getiriyor. juvenrus ile bir yıl daha sözleşmesi bulunun Kwadwo Asamoah için İtalyan kulübüyle anlaşma sağlandı. İlgili Haberi Oku

Corchia’dan 7-8 milyon euro kar elde etmeyi bekleyen Lille’in ise Galatasaray’ın teklifini düşünmek için süre istediği kaydedildi.

SKOR DIŞ HABER