SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Doğuş’un transferi Sinan Güler ilk açıklamalarını yaptı

Galatasaray Odeabank'tan Fenerbahçe Doğuş'a transfer olan Sinan Güler ilk açıklamalarını yaptı. Güler, sosyal medya hesabından Galatasaray'a teşekkür etti.

Güncellenme: 18:45, 03/07/2017
Fenerbahçe Doğuş’un transferi Sinan Güler ilk açıklamalarını yaptı

Basketbolda sezonun transferi ilk açıklamalarını yaptı. Galatasaray Odeabank'ta geçirdiği 4 sezonun ardından Fenerbahçe Doğuş'a transfer olan Sinan Güler, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla sarı-kırmızılı camiaya teşekkür etti ve transfer sürecini anlattı.

Milli Basketbolcu Sinan Güler'in Fenerbahçe Doğuş'a transfer süreci hakkında sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Bugün hayatımda yeni bir sayfa açarak, 4 sezon boyunca formasını giydiğim Galatasaray’dan ayrılıyorum. 4 yıl boyunca kazandığınız başarıları, sevinçlerimizi, üzüntülerimizi ve tüm paylaştıklarımızı gözümün önüne getirdiğim zaman; Galatasaray’dan huzurlu bir şekilde ayrıldığını söyleyebilirim. Tüm bu süreç boyunca bana olan desteğini her platformda sunan Galatasaray camiasına içten teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim. İLGİLİ HABER Sinan Güler`in Fenerbahçe Doğuş`la sözleşme imzalaması Twitter`da gündemi oluşturdu Sinan Güler`in Fenerbahçe Doğuş`la sözleşme imzalaması Twitter`da gündemi oluşturdu

Kariyerime Fenerbahçe Doğuş’ta devam etmeye karar verdim. Bu kararımdaki en önemli etkenler, Fenerbahçe Doğjş’un son yıllarda kararlı bir şekilde Euroleague şampiyonluğu hedefiyle yola çıkması ve Avrupa basketbolunda büyük bir atılım yapmasıdır. Açıkçası, bu hedef ve yeni bir mücadeleye dahil olmak beni heyecanlandırıyor. Bu sezon daha da büyüyecek olan yapı ile birlikte, kariyerimin bu noktasında Fenerbahçe Doğuş’ta oynamanın en doğu karar olduğjnu düşünüyorum. Bu transferin gerçekleşmesinde emeği geçen Fenerbahçe yönetimine, sayın Maurizio Gherardini’ye ve sayın Zeljko Obradovic’e teşekkür ederim. İLGİLİ HABER Galatasaray`ın Kaptanı Sinan Güler Fenerbahçe`de Galatasaray`ın Kaptanı Sinan Güler Fenerbahçe`de

Son olarak, bu yaz itibariyle Milli Takımdaki arkadaşlarımla en önemli hedefimiz, ülkemizde düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’nda istediğimiz noktalara ulaşmak ve iyi bir sonuç almak olacak. Bu hedefe ulaşmak için yüksek konsantrasyonla iyi bir hazırlık dönemi geçirmemiz ve hem fiziksel hem de zihnen hazır olmamız gerekiyor. Bu yüzden, transfer sürecimin Milli Takım kampı başlamadan neticelenmesinden dolayı memnun olduğumun bilinmesini isterim.”