SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Böyle hain hacker görülmedi! Mesut Özil’in eski sevgili krizi

Böyle hain hacker görülmedi! Mesut Özil’in eski sevgili krizi

SKOR DIŞ HABERLER

Mesut Özil, dün gece eski sevgilisi Mandy Capristo’ya (ve kendisini etiketleyerek) herkese açık bir Instagram gönderisiyle mesaj gönderdi. ‘Biliyorum her şeyi berbat ettim ama seni her zaman seveceğim’ diye yazdığı mesajda Özil, eski ilişkisine olan özlemini dile getiriyordu. Ancak kısa süre sonra ünlü futbolcu Instagram hesabının hacklendiğini o mesajı kendisinin yazmadığını açıkladı.

28 Haziran 2017 Mesut Özil ve Acun Ilıcalı`nın deniz sefası Arsenal'in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil tatiline devam ederken ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile yaptığı tekne gezintisini sosyal medya hesabından yayınladı. İlgili Haberi Oku

Yarım saat sonra söz konusu Instagram paylaşımı silindi.

Özil ve Alman şarkıcı Capristo 2013 yılında sevgili olmuşlar hatta Almanya Dünya Kupası’nı kazandığında sahada şampiyonLuğu birlikte kutlamışlardı. 2014 yılında ilişki sona ermiş, Özil’in başka bir kadınla görüştüğü iddia edilmişti.

27 Haziran 2017 Mesut Özil ile Amine Gülşe aşkı Alman basınında Yıldız oyuncu Mesut Özil'in oyuncu Amine Gülşe aşkı, Alman medyasına konu oldu. Alman Spor ve magazin gazeteleri, Mesut Özil'in yeni sevgilisi yorumlarıyla ikilinin birlikte çekilen resimlere yer verdi. İlgili Haberi Oku

Mesut Özil bu yıl Türkiye güzellerinden Amine Gülşe ile ilişki yaşamaya başladı. Çiftin nişanlandıkları ve evlilik planları yaptıkları öne sürülmüştü.