SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Inter’in Hırvat oyuncusu Ivan Perisic’in voleybol sevdası başına bela oldu

Inter’in Hırvat oyuncusu Ivan Perisic’in voleybol sevdası başına bela oldu

Hırvat futbolcu Ivan Perisic'in voleybol tutkusu başına dert açtı. Inter, profesyonel plaj voleybolu turnuvasına katılan futbolcusuna para cezası verecek.

Inter’in Hırvat oyuncusu Ivan Perisic’in voleybol sevdası başına dert açtı. Perisic’e ülkesinde profesyonel play voleybolu turnuvasına katıldığı için Inter tarafından para cezası verilecek.

Partneri Niksa Dell’Orco ile birlikte 520 bin euro para ödüllü turnuvaya özel davetle katılan ikili, turnuvaya ilginin artmasına sebep olmuştu. Perisic’in iyi bir voleybol oyuncusu olduğuna da ortaya çıkaran turnuvada Perisic ve Dell’Orco set alamadan üç maçta da mağlup oldu ve turnuvaya renk katarak elendi.

Bild’in haberine göre Inter kulübü Perisic’in finale yükselmesi halinde sezonun ilk antrenmanını kaçıracak olması nedeniyle 28 yaşındaki Hırvat oyuncuya sembolik de olsa bir para cezası verecek.

02 Temmuz 2017 Inter, Angel Di Maria`yı kadrosuna katmak için Paris Saint-Germain`e 50 milyon Euro teklif etti İtalya Serie A'nın dev ekiplerinden Inter, Angel Di Maria'yı kadrosuna katmak için Paris Saint-Germain'e 50 milyon Euro bonservi ücreti teklif etti. İlgili Haberi Oku