SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Urla Adnan Süvari Tesisleri’nde saat 16.00’da toplanacak olan futbolcular, daha sonra hava durumuna göre 17.00 veya 18.30 saatleri arasında yeni teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde ilk idmana çıkacak. Henüz iç transfer çalışmalarının tamamlanmadığı sarı kırmızılı kulüpte sözleşmesi süren tüm futbolcular, sezonun ilk antrenmanına davet edildi. Urla’daki ilk etap çalışmalarında futbolcular sağlık testlerinden de geçecek.

AÇIKLAMA YAPILACAK

Bu arada yönetimin prensip anlaşmasına varılan Gençlerbirliği’nden Selçuk Şahin, Gaziantepspor’dan Nabil Ghilas ve Bastia’dan Axel Ngando’nun transferini yarın açıklaması bekleniyor. Medipol Başakşehir’den Yalçın Ayhan, Bursaspor’dan Deniz Yılmaz, Kasımpaşa’dan Andre Castro ile görüşmelerini sürdüren Göztepe, 14 Temmuz’da Avusturya’ya kampa gidecek. 1’inci Lig’deki play off finali öncesi 350 bin TL şampiyonluk primi sözü veren İzmir Sanayici ve İş Adamları Derneği’de ödülü yarın saat 13.00’te kulüpte yapılacak törende yönetime takdim edecek.

BAYINDIR GELDİ ERTAN BIRAKTI

Spor Toto Süper Lig’e yükseldikten sonra transfer çalışmalarını büyük bir gizlilik içinde sürdüren Göztepe’de sportif menajerlik görevine Abdurrahman Bayındır’ın getirildiği öğrenildi. Gaziantepspor’da uzun süre genel menajerlik yapan, ardından aynı kulüpte yabancı futbolcu izleme komitesinde yer alan Bayındır’ın 24 Haziran’da işbaşı yaparak transfer görüşmelerini yürütmeye başladığı bildirildi.

Başkan Mehmet Sepil, Sportif CEO Barış Güçlü’nün Mart 2016’da istifa etmesinden sonra bu pozisyonu boş bırakırken Bayındır’ın sportif menajerliğe getirilmesinin ardından şok bir gelişme yaşandı ve İdari CEO Kerem Ertan istifa etti. Daha çok mali ve idari konularda sorumluluk üstlenmesine karşın son dönemde transfer çalışmalarına da katılan Ertan’ın, yaşanan yetki karmaşası yüzünden ayrıldığı öğrenildi.

İLGİLİ HABER Göztepe`den 2 transfer daha Göztepe`den 2 transfer daha