SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Frank Lampard, Instagram’da eşi ve köpeğini küfürlü ifadeyle paylaştı

İngiliz eski futbolcu Frank Lampard, sosyal medyada büyük bir gafa imza attı. 39 yaşındaki efsanevi futbolcu, eşi ve köpeğinin fotoğrafını paylaşırken kullandığı küfürlü ifadeyle tepki çekti.

Güncellenme: 20:07, 02/07/2017
Frank Lampard, Instagram’da eşi ve köpeğini küfürlü ifadeyle paylaştı

İngiltere futbolu ve Chelsea’nin sembol isimlerinden biri olan Frank Lampard’ın sosyal medyada eşi ve köpeği için kullandığı ifade, Ada basınında şok etkisi yarattı.

Chelsea’nin ve İngiltere Milli Takımı’nın da kaptanlığını yapan Lampard, Instagram hesabından televizyoncu eşi Christine Bleakley ve köpekleri Minnie’nin fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta “my two bit..s” ifadesini kullanan efsanevi futbolcunun bu paylaşımı Ada basını ve sosyal medya tarafından “cinsiyetçi” bulunurken; İngilizce’de küfür de ifade eden ancak argo olarak farklı anlamlara da gelebilen kelimeyi “riskli, talihsiz ancak çok da üzerinde durulmaması gerekir” şeklinde yorumlayanlar da var.

 

18 adet çocuk kitabı da yazmış olan 39 yaşındaki Frank Lampard’dan beklenmedik bu hareket aynı hafta içinde Lampard’ın ikinci kez ilginç bir olayla gündeme gelişi oldu. Önceki gün The Sun’ın ortaya çıkardığı habere göre Fulham’da yatırım amaçlı alıp kiraladığı ev bir sex mahzenine dönüştürülmüş! Kişisel antrenör olarak tanınan kiracı Davina Ward’ın evde kokain sattığı ve para karşılığında “bdsm” fetişistlerine hizmet verdiği ortaya çıktı. Ünlü futbolcunun avukatı, Lampard’ın bu olaydan haberinin olmadığını ve kendilerinin gerekeni yapacaklarını ifade etti.

Yayınlanma Tarihi:20:00,