SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’da sabah mesaisi

Bursaspor yeni sezon hazırlıklarının ikinci gününde tempoyu arttırdı. Yeşil-beyazlı takım, günün ilk çalışmasını sabah saat 9.30´da Özlüce Tesisleri'nde yaptı.

Güncellenme: 11:22, 02/07/2017
Bursaspor’da sabah mesaisi

Yeni sezon için ilk çalışmasını cumartesi akşamı gerçekleştiren Bursaspor, ikinci günün ilk antrenmanına sabah saatlerinde çıktı. Fransız teknik direktör Paul Le Guen’in saha içerisinde yaptığı kısa bir toplantıdan sonra futbolcular, kondisyoner Giovanni eşliğinde ısınma hareketleri yaptı. Yeşil-beyazlı futbolcular, daha sonra yardımcı antrenörlerden Yves Calleh yönetiminde kontrollü pas üzerinde durdu. Yves Calleh, ilk çalışmanın bitiminde yeşil beyazlı futbolcuları, “Topla ilk buluşmanız. Zorlanırsınız. Ama söylenenleri yaptığınızda birkaç tekrardan sonra kolaylaşır. O nedenle bu çalışma çok önemli” diye uyardı.

Kaleciler Mert Günok, Okan Koçuk, Muhammed Şengezer ve Ataberk Dadakdeniz kaleci antrenörü Cristian Mas ile yaklaşık 1,5 saat süren bir çalışma gerçekleştirdi.

Bursaspor´un sabah çalışmasında izinli olan Josua John, Batalla, Harun, Jorquera, Aziz Behich, Stancu katılmadı. Sakat oyunculardan Ertuğrul Ersoy sahada düz koşu yaparken, Emre Taşdemir ile Furkan Özçal tedavi olup salonda çalıştılar.

Bursaspor, bu akşam 19.00´de yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.