SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın çılgın planını Milan bozdu

Şu ana kadar büyük bir gizlilik içinde Hakan’ı kiralamak için uğraş veren Beşiktaş’ın tüm planlarını Milan bozdu. Çalhanoğlu, İtalyan deviyle sözleşme imzalamak üzere Çizme'nin yolunu tuttu.

Güncellenme: 10:04, 02/07/2017
Beşiktaş’ın çılgın planını Milan bozdu

Milliyet’in haberine göre; transferde rakiplerine göre büyük bir sessizlik içerisine giren Beşiktaş Yönetimi'nin, hem Türkiye'de hem de Avrupa'da ses getirecek isimlerin peşinde olduğu ortaya çıktı. Oğuzhan'ın ayrılma ihtimalini göz önünde bulunduran siyah – beyazlıların, Hakan Çalhanoğlu'nu renklerine bağlamak için çalışmalar yaptığı öğrenildi.

Cezası nedeniyle uzun süredir forma giyemeyen milli oyuncunun, sezon bitmeden Beşiktaş'a haber gönderdiği ve kiralık olarak bir sezonluğuna gelmek istediği bildirildi. Hakan Çalhanoğlu gibi bir oyuncunun, Avrupa'da çok talebi çıkacağını düşünen Beşiktaş Yönetimi, bu oyuncu ile ilk planda ilgilenmiyormuş gibi yapsa da sonrasında temas kurulduğu belirlendi.

Beşiktaş istedi, Milan devreye girdi

Şu ana kadar büyük bir gizlilik içinde Hakan'ı kiralamak için uğraş veren Beşiktaş'ın tüm planlarını ise Milan bozdu. İtalyan kulübünün geçtiğimiz günlerde Bayer Leverkusen'e teklif hazırlığı yaptığı yönünde çıkan haberler üzerine siyah-beyazlı kulüp yine beklemeye geçti.

Son karar Hakan'ın

Teknik Direktör Şenol Güneş ile birlikte bir sene geçirerek kariyerinde yeni bir sayfa açmak isteyen Hakan Çalhanoğlu'nun kafasının çıkan haberlerden sonra iyice karıştığı bildirildi. Kulübü tarafından satış listesine konulan gurbetçi futbolcunun ise Milan'da oynama garantisi konusunda tedirgin olduğu ortaya çıktı.

Transferi konusunda son kararı verecek olan Hakan Çalhanoğlu için Milan kulübünün en az 20 milyon euro gibi bir bonservis bedeli vermeye hazırlandığı öğrenildi.

İLGİLİ HABER Tosic`den Fenerbahçe ve Galatasaray yorumu! Tosic`den Fenerbahçe ve Galatasaray yorumu!