SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sneijder’in transferi Yolanthe’ye bağlı!

Sneijder’in transferi Yolanthe’ye bağlı!

Galatasaray'da Wesley Sneijder krizi giderek büyüyor. Bu arada oyuncuya Los Angeles FC, Sampdoria ve Zenit talip oldu. Sneijder'ın kararını verirken eşi Yolanthe'nin sinema kariyerini dikkate alacağı öğrenildi.

Sneijder krizi giderek büyüyor. Oyuncunun Salı günü yönetimle bir araya gelerek sözleşmesinin feshini talep edeceği öğrenildi. Hollandalı yıldızın Sampdoria’ya gideceği iddiası İtalyan gazeteci di Marzio tarafından dillendirildi. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise Sneijder’ın izinli olduğunu önümüzdeki hafta bir araya gelerek görüşeceklerini açıklamıştı. Los Angeles FC’den de teklif alan Sneijder için başına eski Galatasaray teknik direktörü Mancini’nin geçtiği Zenit’in de teklif yaptığı öğrenildi.

Bu arada Wesley Sneijder’ın kararını verirken eşi Yolanthe’nin kariyerini dikkate alacak. İddialara göre Yolanthe Cabau sinema kariyeri için Los Angeles’a gitmek istiyor. Çift bu konuda anlaşırsa Sneijder’ın Los Angeles FC’ye transfer olması bekleniyor.

01 Temmuz 2017 Wesley Sneijder için flaş iddia İtalyan gazeteci Di Marzio, Sampdoria ile anlaşmaya varan Sneijder'in, sözleşmesini feshetmek için Galatasaray yönetimiyle salı günü bir araya geleceğini iddia etti. İlgili Haberi Oku