SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Shakira Messi’nin düğününde herkesi şoke etti

Shakira Messi’nin düğününde herkesi şoke etti

Lionel Messi ile Antonella Roccuzzo'nun düğünü öncesi en çok merak edilenlerden biri Shakira'nın düğüne gelip gelmeyeceğiydi.

Lionel Messi ile Antonella Roccuzzo’nun düğünü öncesi en çok merak edilenlerden biri Shakira’nın düğüne gelip gelmeyeceğiydi. Nedeniyse Antonella ile Shakira’nın arasının iyi olmamasıydı. Shakira herkesi şaşırtarak düğüne geldi ancak Barcelonalı Pique’yle birlikte olan Kolombiyalı şarkıcı medyadan uzak durmaya çalıştı.

Gecenin en ilginç detayı ise Shakira’nın düğünde giydiği elbise oldu. Düğüne eski bir elbiseyle gelen Shakira’nın kıyafeti medya mensuplarına tanıdık geldi. Nitekim Arjantin basını ünlü şarkıcının bu kıyafetini daha önce Vanity Fair dergisinin İtalya’da yayınlanan versiyonunda yayınlanan fotoğraftaki elbiseyle aynı olduğunu ortaya çıkardı. Üstelik bu derginin Haziran 2017 sayısıydı.

01 Temmuz 2017 Lionel Messi ve Antonella Roccuzo evlendi Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, uzun zamandır birlikte olduğu kız arkadaşı Antonella Roccuzzo ile ülkesinin Rosario kentinde dünya evine girdi. İlgili Haberi Oku Shakira’nın düğüne eski kıyafeti ile katılması davetliler tarafından Messi ve eşi Antonella Roccuzzo’ya tepki olarak yorumlandı.

İşte dergide yayınlanan o fotoğraf…

29 Haziran 2017 Messi`nin düğünü ile ilgili bilmeniz gereken her şey! Arda Turan... Lionel Messi, iki çocuğunun annesi Antonella Roccuzzo ile yarın dünyaevine giriyor. Arjantinli futbolcu, doğduğu şehir olan Rosario'da görkemli bir törenle hayatını Antonella Rocuzzo ile birleştirecek. İlgili Haberi Oku