SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Shakira Messi’nin düğününde herkesi şoke etti

Lionel Messi ile Antonella Roccuzzo'nun düğünü öncesi en çok merak edilenlerden biri Shakira'nın düğüne gelip gelmeyeceğiydi.

Güncellenme: 11:21, 01/07/2017
Shakira Messi’nin düğününde herkesi şoke etti

Lionel Messi ile Antonella Roccuzzo’nun düğünü öncesi en çok merak edilenlerden biri Shakira’nın düğüne gelip gelmeyeceğiydi. Nedeniyse Antonella ile Shakira’nın arasının iyi olmamasıydı. Shakira herkesi şaşırtarak düğüne geldi ancak Barcelonalı Pique’yle birlikte olan Kolombiyalı şarkıcı medyadan uzak durmaya çalıştı.

Gecenin en ilginç detayı ise Shakira’nın düğünde giydiği elbise oldu. Düğüne eski bir elbiseyle gelen Shakira’nın kıyafeti medya mensuplarına tanıdık geldi. Nitekim Arjantin basını ünlü şarkıcının bu kıyafetini daha önce Vanity Fair dergisinin İtalya’da yayınlanan versiyonunda yayınlanan fotoğraftaki elbiseyle aynı olduğunu ortaya çıkardı. Üstelik bu derginin Haziran 2017 sayısıydı.

İLGİLİ HABER Lionel Messi ve Antonella Roccuzo evlendi Lionel Messi ve Antonella Roccuzo evlendi Shakira’nın düğüne eski kıyafeti ile katılması davetliler tarafından Messi ve eşi Antonella Roccuzzo’ya tepki olarak yorumlandı.

İşte dergide yayınlanan o fotoğraf…

İLGİLİ HABER Messi`nin düğünü ile ilgili bilmeniz gereken her şey! Arda Turan... Messi`nin düğünü ile ilgili bilmeniz gereken her şey! Arda Turan...

Yayınlanma Tarihi:10:58,