SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’ın istediği Acerbi transferi ile ilgili konuştu!

Galatasaray’ın istediği Acerbi transferi ile ilgili konuştu!

Galatasaray'ın transferi için uzun uğraş verdiği Acerbi, Sarı Kırmızılı ekibi reddetmediğini Sassuolu ile Sarı Kırmızılı ekibin anlaşamadığını açıkladı.

Galatasaray’ın transfer listesindeki savunma oyuncusu Acerbi, görüşmelerle ilgili konuştu. İtalyan TMW Radyoya konuşan Acerbi, Sarı Kırmızılı ekibi kendisinin retdetmediğini söyledi. Sassuolo ile Galatasaray’ın anlaşamadığını kaydeden Acerbi, diğer tekliflere yoğunlaştığını söyledi.

Galatasaray eski teknik direktörü Roberto Mancini’nin başında olduğu Zenit’in kendisiyle ilgilendiğini kaydeden 29 yaşındaki savunma oyuncusu, “Tek bildiğim Sassuolo’da kalmayacağım. Bunu kulübe de söylemiştim” dedi.

Ocak ayında Leicester’dan teklif aldığını duyuran Acerbi, “Sezon sonunda ayrılmak istiyordum. Şimdi Zenit ile menajerim arasındaki görüşmeler devam ediyor. Beni isteyen kulüp öncelikle Sassuolo’yu ikna etmek zorunda. Zenit’ten teklif gelirse bunu düşünürüm” diye konuştu.

01 Temmuz 2017 Wesley Sneijder için flaş iddia İtalyan gazeteci Di Marzio, Sampdoria ile anlaşmaya varan Sneijder'in, sözleşmesini feshetmek için Galatasaray yönetimiyle salı günü bir araya geleceğini iddia etti. İlgili Haberi Oku