SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Lyon’un başkanı Jean-Michel Aulas defans için 3 kulüple görüştüklerini açıkladı

Lyon’un başkanı Jean-Michel Aulas defans için 3 kulüple görüştüklerini açıkladı

Beşiktaş'ın tecrübeli defans oyuncusu Marcelo'yu transfer etmek istediği iddia edilen Lyon'da Başkan Jean-Michel Aulas, transfer için önemli açıklamalarda bulundu.

Lyon, stopere kimi transfer edecek? Stoper transferinde Beşiktaş’tan Marcelo ve Galatasaray’ın eski futbolcusu Jason Denayer’i listesine aldığı iddia edilen Lyon’da başkan Jean-Michel Aulas, transfer hakkında konuştu.

Bertrand Traore’nin imza töreninde konuşan Aulas, defans poziyonu için transfer yapacaklarını belirtti ve en az 3 futbolcu ile görüşme halinde olduklarını söyledi.

3 ADAY VAR

Fransız takımın başkanı, ”Stoper için 3 kulüple görüşüyoruz. Son kararı sportif performansa göre vereceğiz” şeklinde konuştu. Lyon’un stoper transferi için Marcelo, Denayer ve Mangala ile ilgilendiği belirtiliyor.

Aulas, Arsenal’in Fransız forveti Giroud iddiaları hakkında da konuşurken, ”Arsenal, Giroud’u tutmak istiyor. Biz de forvet stoğu yapacak değiliz” dedi.

26 Haziran 2017 Talisca istediğini aldı! Yönetimden olumlu yanıt Beşiktaş, Talisca'nın ücretine zam yapmaya hazırlanıyor. Yeni düzenleme ile Brezilyalı oyuncunun yıllık ücreti 2.5 milyon Euro'ya yükselecek. İlgili Haberi Oku