SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fernandao karısıyla evlendi!

Fernandao karısıyla evlendi!

Fernandao-Daiana çifti, ekonomik sorunlar nedeniyle 8 yıl önce Brezilya’da sade bir nikah töreniyle evlenmişti. Artık senede 1.6 milyon Euro kazanan bir futbolcu olan Sambacı, düğün yaparak eşiyle nikah tazeledi!

19 yaşında futbola başlayan, 21 yaşında profesyonel olan Fernandao buna rağmen ekonomik anlamda zor günler geçirdi.

Bahia'daki performansıyla başarı basamaklarını tırmanan Sambacı, 2013- 14 sezonunun devre arasında Bursaspor'a imza attı, 2015-16 sezonunun başında Fenerbahçe'ye transfer oldu. Zor günleri geride bırakan Brezilyalı, şu anda senelik 1.6 milyon Euro kazanan, ekonomik anlamda son derece rahat bir futbolcu haline geldi.

Instagram'da son günlerde Fernandao ve 8 yıllık eşi Daiana'nın damatlık ve gelinlikle fotoğraflarını paylaşması görenleri şaşırtmıştı.

Son olarak tecrübeli oyuncu ve eşi, ülkelerinde düğün yaptı! Bunun nedeni, ikilinin evlenirken finansal konularda kötü durumda olmaları yüzünden istedikleri gibi bir düğün yapamamış olmalarıydı. Yıllar sonra hem nikah tazeleyen hem de hayalini kurdukları düğünü yapan Fernandao-Daiana Santana çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz… (Fanatik)

22 Haziran 2017 Lens Fenerbahçe`nin teklifini kabul etti Fenerbahçe geçtiğimiz sezon takımın bütün yükünü çeken Hollandalı oyuncu Jeremain Lens ile büyük büyük ölçüde anlaştı. İlgili Haberi Oku