SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Menajer Ahmet Bulut: Pepe Beşiktaş’a yakın

Sezonu şampiyonlukla kapatan Beşiktaş'ın Real Madrid ile olan sözleşmesi sona eren Portekizli savunma oyuncusu Pepe'yle görüşüyor. Menajer Ahmet Bulut Pepe için masada olduğunu ve deneyimli stoperin Beşiktaş'a yakın olduğunu söyledi.

Güncellenme: 00:50, 23/06/2017
Menajer Ahmet Bulut: Pepe Beşiktaş’a yakın

Marcelo’nun Lyon’a transferinin belirsizliğini koruduğu dönemde stoper transferinde birçok alternatife yönelen Beşiktaş, dünyaca ünlü yıldızı kadrosuna katmak için harekete geçti.

Brezilyalı savunma oyuncusu Marcelo’nun takımda kalması halinde bir, ayrılması halinde iki stoper alması beklenen Beşiktaş, yıldız isim için düğmeye bastı.

Ajansspor’un ulaştığı bilgiye göre; Beşiktaş, Real Madrid’deki sözleşmesi 30 Haziran’da bitecek olan Portekizli savunma oyuncusu Pepe ile görüşmelere başladı. Real Madrid’deki sözleşmesini uzatmayacağını açıklayan 34 yaşındaki stoper için bonservis bedeli ödemeyecek olan siyah beyazlılar, ses getirecek transferi bitirmek için kolları sıvadı.

Kulüp menajer Ahmet Bulut’a tam yetki verirken Bulut, bip Spor’a açıklamalarda bulundu. Geçen sezon Adriano’yu Beşiktaş’a getiren Ahmet Bulut, “Evet şu anda Lizbon’da Pepe için masadayım. Dev kulüpler peşinde ama, Beşiktaş transfere yakın” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Titi, Beşiktaş`tan haber bekliyor! Menajeri konuştu Titi, Beşiktaş`tan haber bekliyor! Menajeri konuştu

Yayınlanma Tarihi:13:33,