SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray bombayı patlatıyor: Lens

Yönetim, geçen sezon çok üzdüğü taraftarını Jeremain Lens transferiyle coşturmak istiyor. Galatasaray, Fenerbahçe’nin ikna edemediği Hollandalı yıldızla görüşmeleri gizliden gizliye sürdürüyor

Güncellenme: 08:57, 21/06/2017
Galatasaray bombayı patlatıyor: Lens

Transferde dört koldan çalışmalarını sürdüren Galatasaray, bombayı tanıdık bir isimle patlatmayı hedefliyor: Jeremain Lens. Sarı- Kırmızlılılar, geçen sezon Fenerbahçe'de kiralık oynayan ve çıktığı toplam 36 maçta 5 gol, 17 asistle oynayan yıldız kanat oyuncusuyla temasta.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`de Jeremain Lens için son karar verildi Fenerbahçe`de Jeremain Lens için son karar verildi

 

Fenerbahçe'nin yeni sezon için bir türlü ikna edemediği Lens'le gizliden gizliye görüşen Galatasaray'ın profesyonelleri, pazarlıklarda büyük mesafe katetti. Premier Lig'den düşen Sunderland'i 4-5 milyon Euro civarı bir bedelle ikna etmeye hazırlanan Galatasaray, senelik 4 milyon Euro isteyen Lens'in ise bu ücreti 3 milyon Euro seviyelerine çekmesini bekliyor.

İLGİLİ HABER Galatasaray`dan Belhanda`ya servet Galatasaray`dan Belhanda`ya servet

 

Geçen sezon çok üzdüğü taraftarını Lens transferiyle coşturmak isteyen Galatasaray Yönetimi, bu konuda mutlu sona ulaşırsa hiç şüphesiz ki son yılların en büyük çalımlarından birine imza atacak. Lens, Leipzig'e satılan Bruma'nın boşluğunu dolduracak. (Fanatik)

Yayınlanma Tarihi:08:24,