SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sabri Sarıoğlu Kayserispor ile görüşmelere başladı

Galatasaray Kulübü'nün sözleşmesini uzatmadığı Sabri  Sarıoğlu, kendisine transfer teklifinde bulunan Kayserispor´la bir görüşme yapacak.

Güncellenme: 12:34, 20/06/2017
Sabri Sarıoğlu Kayserispor ile görüşmelere başladı

Sabri’ye eski takım arkadaşı Kayserisporlu Umut Bulut aracılığıyla transfer teklifi yapıldığı öğrenildi. Sabri´nin hafta sonuna kadar Kayseri´ye gelerek, yöneticilerle masaya oturacağı ifade edildi.

Kayserispor´a Bia’dan 2 yıllık imza İsviçre´nin Sion takımında oynayan Kongo asıllı, Belçika A milli takım oyuncusu 27 yaşındaki  Geoffrey Bia’yla 2 yıllık imza sözleşme yaptı. Kayseri´de sağlık kontrolünden geçirilen 10 numara pozisyonunda oynayan Geoffrey Bia, daha sonra gittiği Kayserispor Tesisleri’ni gezdi. Kongolu Bia, bir araya geldiği yöneticilerle anlaşmaya vardıktan sonra da 2 yıllık mukavele imzaladı.

Öte yandan Bandırmaspor’un sağbeki Ömer´in de Kayserispor´un transfer listesinde bulunduğu, kulübünün izniyle görüşme yapıldığı öğrenildi

İLGİLİ HABER Stephane Badji, Süper Lig`e döndü! Kayserispor ile anlaştı Stephane Badji, Süper Lig`e döndü! Kayserispor ile anlaştı

Yayınlanma Tarihi:12:16,