SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Talisca’dan Manchester United itirafı

Talisca’dan Manchester United itirafı

Beşiktaş'taki geleceği belirsizliğini koruyan Talisca, kendisi ile ilgilendiği söylenen Manchester United hakkında açıklamalarda bulundu.

Bonservisi Benfica’da olan ve Beşiktaş’la 1 yıllık kiralık sözleşmesi bulunan Anderson Talisca, Manchester United ile ilgili açıklamalarda bulundu. Brezilya’nın Globoesporte kanalına konuşan Talisca, Jose Mourinho’nun kendisi ile uzun süredir ilgilendiğini doğruladı. Talisca, gelecek planları hakkında sorulan soruya “Bu konuda konuşamam. Ancak yalan da söylemeyeceğim. Böyle bir ihtimalin olması güzel. Bu transfer bana bağlı değil. Benfica ve menajerlerim süreci yürütüyor. Yakında bazı haberler olacaktır” değerlendirmesinde bulundu.

15 Haziran 2017 Beşiktaş ile Şenol Güneş anlaştı Uzun bir süredir gündemi meşgul eden Beşiktaş ile Şenol Güneş arasında yeni sözleşme yapılıp yapılmayacağı konusu sonunda çözüme kavuştu. İlgili Haberi Oku

Manchester United’da oynamanın her futbolcunun hayali olduğunun altını çizen Talisca, “Mourinho uzun süredir benimle ilgileniyor. Umarım bir çözüm bulunur” şeklinde konuştu.