SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda Turan’dan Sabri’ye telefon

Galatasaray'ın yeni sözleşme önermediği Sabri Sarıoğlu, takımdan ayrıldı. Birçok takım arkadaşının mesajlarla uğurladığı tecrübeli futbolcuyu, Barcelona'da forma giyen Arda Turan da telefonla aradı.

Güncellenme: 11:39, 15/06/2017
Arda Turan’dan Sabri’ye telefon

Galatasaray’da bir dönem sona erdi. Galatasaray alt yapısında yetişen ve 18 yıldır sarı-kırmızılı formayı giyen Sabri Sarıoğlu ile yollar ayrıldı. Yeni sözleşme önerilmeyen Sabri Sarıoğlu, gönül verdiği kulübe veda etti. Birçok takım arkadaşının mesajlarla uğurladığı Sabri Sarıoğlu’na Barcelona’dan da telefon geldi. Milliyet’ten Nevzat Dindar’ın haberine göre Katalan ekibinde forma giyen Arda Turan, Sabri Sarıoğlu’nu arayarak, esprili bir konuşma gerçekleştirdi.

İLGİLİ HABER Sabri Sarıoğlu: Hayallerimi çaldılar! Sabri Sarıoğlu: Hayallerimi çaldılar!

Milli Takım uçağında gazeteci Bilal Meşe’ye sözlü ve fiziki saldırıda bulunmasının ardından Türkiye’nin gündemine oturan Arda Turan’ın, telefonda görüştüğü Sabri Sarıoğlu’na “Sayende gündemden düştüm” diyerek takıldığı öğrenildi. Arda Turan daha sonra da sosyal medya hesabından paylaştığı Sabri Sarıoğlu’nun fotoğrafının altına “Her şey için teşekkürler efsane” notunu düştü.

İLGİLİ HABER `Arda milli takımı bırakmayı düşünüyordu` `Arda milli takımı bırakmayı düşünüyordu`

Yayınlanma Tarihi:11:11,