SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manisa’da çadıra yıldırım düştü amatör futbolcu hayatını kaybetti

Manisa Salihli'de yağmurdan korunmak için çadıra giren genç futbolcu Muhammet Gökdeniz yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

Güncellenme: 11:40, 14/06/2017
Manisa’da çadıra yıldırım düştü amatör futbolcu hayatını kaybetti

Manisa’nın Salihli ilçesinde şiddetli yağmurdan korunmak için çadıra giren iki gençten amatör futbolcu 17 yaşındaki Muhammet Gökdeniz, yıldırım düşmesi sonucu öldü. Ağır yaralanan arkadaşı 19 yaşındaki Celil Öztürk ise hastanede tedaviye alındı. Çamurhamamı Mahallesi İncirlik Mevkii’nde dün akşam arkadaşı Celil Öztürk ile birlikte hayvan otlatan amatör futbolcu Muhammet Gökdeniz, aniden bastıran sağanak yağmurdan korunmak için bölgede bulunan bir çadıra girerek beklemeye başladı. Ancak Gökdeniz ve Öztürk’ün bulunduğu çadırın üstüne yıldırım düştü. Ağır yaralanan Gökdeniz ve Öztürk, ambulansla Salihli Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Yaralılardan Muhammet Gökdeniz, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

İLGİLİ HABER Kanseri yenen Yeray Alvarez`den kötü haber Kanseri yenen Yeray Alvarez`den kötü haber

Muhammet Gökdeniz’in ölümü, kentte üzüntü yarattı. Gökdeniz’in, Salihli Spor U-17 futbol takımı savunma oyuncusu olduğu belirtildi. Gökdeniz’in arkadaşları ve Teknik Direktör Abdullah Türkkan tarafından sevilen bir genç olduğu belirtildi.

Yayınlanma Tarihi:11:36,