SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe iki futbolcuyla daha anlaşmak üzere

Fenerbahçe iki futbolcuyla daha anlaşmak üzere

Fenerbahçe transferde hız kesmiyor. Sarı-lacivertliler Nabil Dirar ve Carlos Kameni transferlerini bitirmeye yakın görünüyor.

Fenerbahçe transfer sezonuna hızlı giriyor. Mehmet Ekici’yi açıklayan Sarı-lacivertliler, Lyon’lu Mathieu Valbuena’yı da İstanbul’a getirdi. 17 Haziran’da transfer döneminin başlamasıyla iki futbolcuya da imza attırılacak. Sarı-lacivertliler bir diğer hedef olan Nabil Dirar transferinde ise sona geliyor. Kısa süre içerisinde Fenerbahçe ve Monaco yetkilileri arasında anlaşmanın tamamlanması ve Faslı futbolcunun İstanbul’a getirilmesi hedefleniyor.

13 Haziran 2017 Fenerbahçe`de Kocaman kanunları Fenerbahçe'de iki sezondur uygulanmayan sezon başı fiziksel testler Aykut Kocaman ile yeniden uygulamaya konacak. İlgili Haberi Oku

Kalede Fabiano’dan boşalan bölge içinse öne çıkan aday Carlos Kameni. Malaga’da forma giyen deneyimli kaleciyle yapılan görüşmeler de olumlu ilerliyor. Sarı-lacivertliler sözleşmeleri biten Volkan Demirel ve Hasan Ali Kaldırım ile görüşmeleri ise bu hafta sürdürecek.