SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İzlanda son dakikada Milliler’i üzdü

2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu’nda rakiplerimizden İzlanda son dakika golüyle konuğu Hırvatistan'ı 1-0 mağlup etti ve puanını 13'e yükseltti. Hırvatistan'da 13 puanda kalırken Milliler iki takımı da 2 puan geriden takip ediyor.

Güncellenme: 23:40, 11/06/2017
İzlanda son dakikada Milliler’i üzdü

2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda rakiplerimiz İzlanda ve Hırvatistan karşı karşıya geldi. Ev sahibi İzlanda ile grup lideri Hırvatistan’ı bir araya getiren mücadeleyi İzlanda 90’da Hördur Magnusson’un attığı golle 1-0 kazandı.

İzlanda puanını 13’e yükseltirken konuk ekip Hırvatistan da 13 puanda kaldı ancak averaj farkıyla liderliğini korudu. Türkiye’nin Kosova deplasmanından 4-1 galip ayrılması ve Ukrayna’nın Finlandiya’yı 2-1 mağlup etmesiyle Türkiye ve Ukrayna 11 puanda buluştu. Milliler, genel averajda rakibine üstünlük sağlayarak 3. sıraya yerleşti. Maç 0-0 beraberlikle sonuçlansaydı Türkiye genel averajla 2. sıraya yerleşecekti.

2 Eylül’de oynanacak 7. maçlarda Finlandiya, İzlanda’yı konuk edecek. Ay-Yıldızlılar, Ukrayna deplasmanına giderken Hırvatistan ise Kosova’yı ağırlayacak. İLGİLİ HABER Ukrayna, Finlandiya`yı 2-1 mağlup etti, istediğimiz sonuç çıkmadı Ukrayna, Finlandiya`yı 2-1 mağlup etti, istediğimiz sonuç çıkmadı

İLGİLİ HABER Kosova 1-4 Türkiye / Maç özeti Kosova 1-4 Türkiye / Maç özeti