SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Cristiano Ronaldo’ya servet!

Cristiano Ronaldo’ya servet!

Dünya futbolunda yaptığı astronomik transferler ile gündeme gelen Çin takımlarından biri Cristiano Ronaldo için flaş bir teklife imza attı.

Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo ile ilgili flaş bir transfer iddiası ortaya atıldı. İspanyol AS gazetesinde yer alan habere göre; bir Çin kulübü, Cristiano Ronaldo’yu transfer edebilmek için La Liga ve Şampiyonlar Ligi’nin son şampiyonu Real Madrid’e 200 milyon euro ödemeyi teklif etti.

08 Haziran 2017 Cristiano Ronaldo dünyayı kazandı Forbes dergisi 2017'nin en çok kazanan sporcularını açıkladı. Cristiano Ronaldo, üst üste 2. yılda da zirvede yer aldı. İlgili Haberi Oku

Çin Ligi takımının istediği Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo’ya ise verilecek yıllık maaşın 120 milyon euro olduğu iddia edildi. Daha önce Çin Ligi’nde oynamaya sıcak bakmadığını açıklayan Ronaldo’nun bu astronomik transfer teklifine vereceği cevap merakla bekleniyor. Real Madrid formasıyla rekordan rekora koşan Ronaldo’nun İspanyol kulübüyle 2021’e dek sözleşmesi bulunuyor.