SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin yeni hocası hafta başı belli oluyor

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yeni teknik direktör için 3 isimle görüştüklerini, son kararı pazartesi ya da salı günü açıklamayacaklarını söyledi. Aziz Yıldırım, 4 futbolcuyla anlaştıklarını da duyurdu.

Güncellenme: 11:51, 03/06/2017
Fenerbahçe’nin yeni hocası hafta başı belli oluyor

Fenerbahçe Olağan Mali Genel Kurul’da konuşan Aziz Yıldırım, gelecek sezon transfer çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bu sezon yaşanan başarısızlığın sorumluluğunu yönetim kurulu olarak aldıklarını söyleyen Aziz Yıldırım, gelecek sezon benzer hatalar yapmayacaklarının altını çizdi. Teknik direktör konusunda görüşmelerin sürdüğünü belirten Aziz Yıldırım, transfer çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

İLGİLİ HABER Euroleague şampiyonu Fenerbahçe sponsor olarak Doğuş ile anlaştı Euroleague şampiyonu Fenerbahçe sponsor olarak Doğuş ile anlaştı

Henüz teknik direktör konusun son kararlarını vermediklerini belirten Aziz Yıldırım, şunları söyledi:

“Önümüzdeki sezon futbolda kendimizi affettireceğiz. Bunun için çalışmalara başladık. Yeni teknik direktör konusunda 3 isimle görüşmelerimiz sürüyor. Son kararımızı pazartesi ya da salı günü vereceğiz. Televizyon programlarında Aykut Kocaman’ın ismi geçiyor. Daha ortada anlaşma yokken ‘Aykut Kocaman sakın gelmesin’ gibi yorumlar yapılıyor. Ya sen kimsin? Bırak buna Fenerbahçe yönetimi karar versin. Ders vermeleri, eğitmeleri, bilgi vermeleri gerekirken kahve muhabbetleri çeviriyorlar. Transfer konusunda da 4 futbolcuyla anlaşma sağladık. Ancak transfer dönemi henüz açılmadığı için şimdi isimleri açıklayamıyorum. Futbolcular gelmeye başladıkça hepiniz göreceksiniz zaten…”