SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Wesley Sneijder’i menajeri yakacak

Wesley Sneijder’i menajeri yakacak

Sezon başında Galatasaray'dan 1 milyon Euro koparmaya çalışan Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers'în bu kez de futbolcusunu ikna edip ABD’ye götürmek için çalıştığı öğrenildi.

Galatasaray’ın yeni sezonunun kaderini çizebilecek bir gelişme ortaya çıktı. Bu sezon ‘gole katkı istatistiğinde Türkiye'deki rekorunu kıran Wesley Sneijder'ın menajeri Guido Albers'in ilginç bir operasyona kalkıştığı öğrenildi. Albers'in, Sneijder'a Amerika'da kulüp aradığı ifade edildi. Ünlü menajer ABD'ye götürmek istediği yıldız futbolcunun aklını çelmeye çalışıyor. Yönetim ise yaşananları haber alıp karşı atağa kalktı.

01 Haziran 2017 Galatasaray, Leipzig`in Bruma teklifini kabul etti Galatasaray, RB Leipzig'in yaptığı yazılı 15 milyon Euro'luk teklifi kabul etti. Bruma, sarı-kırmızılı formayı son kez Konyaspor maçında giyecek. İlgili Haberi Oku

Galatasaraylı yöneticiler, Sneijder'la yaptıkları yüz yüze görüşmelerde “Seni bırakmak istemiyoruz. Farklı şeyler söyleyenler olabilir, bunlara kulağını tıka” diyor. Albers'in sezon başı da oyuncusunun ayrılmak istediğini öne sürüp kendisi için 1 milyon Euro istediği iddia ediliyor. Yöneticiler benzer bir durumun yaşanmasına engel olmak amacında. Hollandalı yıldızın 1 yıllık kontratı bulunuyor.