SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gökhan Gönül’den Caner Erkin yorumu: +18 koymamız gerek!

Gökhan Gönül’den Caner Erkin yorumu: +18 koymamız gerek!

Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş'ta Gökhan Gönül, 'Dışarıda maç seyredemiyorum' diyen Caner Erkin'e "Caner'in maç izlediği yere +18 koymamız gerek!" diyerek takıldı.

Gaziantepspor deplasmanından 4-0 galip dönerek Süper Lig’in bitimine 1 hafta kala şampiyonluğu garantileyen Beşiktaş’ta büyük sevinç yaşandı. Verdikleri özel röportajlarla bu sevinci taraftarları ile paylaşan siyah-beyazlı takımda, sezon başında Fenerbahçe’den transfer edilen iki isim Gökhan Gönül ve Caner Erkin, Bein Sports’a konuk oldu.

02 Haziran 2017 Beşiktaş`ın şampiyonluk kutlaması boğazda başlayacak Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlaması yarın oynanacak olan Osmanlıspor maçı öncesi Harem'den kalkacak tekneyle başlayacak ve Dolmabahçe'de devam edecek. İlgili Haberi Oku

Oldukça samimi geçen röportajda Caner Erkin, “Dışarıda maç izleyemiyorum. Sahada olduğumdan daha agresif oluyorum” deyince, Gökhan Gönül arkadaşına takılmayı ihmal etmedi. Caner’in pasını alan Gökhan Gönül, “Caner’in maç izlediği yere +18 koymamız gerek!” diyerek takım arkadaşına takıldı. Gülüşmelere neden olan espri sonrasında Gökhan Gönül ve Caner Erkin röportaja kaldıkları yerden devam etti.