SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samir Nasri transferinde sona doğru

Samir Nasri'nin yıllık ücretinin 3 milyon Euro’sunu Fener, diğer 3 milyon Euro’luk kısmını ise İngilizler ödeyecek. Sarı-lacivertliler, Samir Nasri’yi ikna etme konusunda da önemli bir yol kat etti.

Güncellenme: 08:32, 01/06/2017
Samir Nasri transferinde sona doğru

Fenerbahçe’de Samir Nasri heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Sarı-lacivertliler, Sevilla'da kiralık oynayan Fransız yıldız için bonservisinin bulunduğu Manchester City'le görüştü. İngiliz kulübü, gelecek sezon kadrosunda düşünmediği 29 yaşındaki 10 numarayı 1 yıllığına Fener'e kiralamak için “Tamam” dedi. Nasri ve menajeriyle görüşen Kanarya, tecrübeli futbolcuyu ikna etme konusunda da bir hayli yol aldı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`den sürpriz takas önerisi: Van Persie gidiyor Elia geliyor Fenerbahçe`den sürpriz takas önerisi: Van Persie gidiyor Elia geliyor

YILLIK ÜCRETİ 6 MİLYON EURO

Manchester City ile F.Bahçe arasında, Nasri'nin yıllık 6 milyon Euro olan ücretinin ödenmesi konusunda yüzde paylaşımı da yapıldı. Transferin gerçekleşmesi durumunda Fransız yıldızın yıllık ücretinin 3 milyon Euro'luk kısmını Fener, diğer kalan bölümünü de İngilizler ödeyecek. M. City ve tecrübeli orta saha ile görüşmelerini sürdüren Kanarya, dev transferi bir an önce taraftarına duyurmak istiyor.

Yayınlanma Tarihi:08:25,