SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Samir Nasri transferinde sona doğru

Samir Nasri transferinde sona doğru

Samir Nasri'nin yıllık ücretinin 3 milyon Euro’sunu Fener, diğer 3 milyon Euro’luk kısmını ise İngilizler ödeyecek. Sarı-lacivertliler, Samir Nasri’yi ikna etme konusunda da önemli bir yol kat etti.

Fenerbahçe’de Samir Nasri heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Sarı-lacivertliler, Sevilla'da kiralık oynayan Fransız yıldız için bonservisinin bulunduğu Manchester City'le görüştü. İngiliz kulübü, gelecek sezon kadrosunda düşünmediği 29 yaşındaki 10 numarayı 1 yıllığına Fener'e kiralamak için “Tamam” dedi. Nasri ve menajeriyle görüşen Kanarya, tecrübeli futbolcuyu ikna etme konusunda da bir hayli yol aldı.

31 Mayıs 2017 Fenerbahçe`den sürpriz takas önerisi: Van Persie gidiyor Elia geliyor Fenerbahçe, Feyenoord'un kanat oyuncusu Eljero Elia'yı transfer etmek için sürpriz bir takas teklifinde bulundu. Fener, Robin van Persie'yi Elia transferi için vermeye hazır... İlgili Haberi Oku

YILLIK ÜCRETİ 6 MİLYON EURO

Manchester City ile F.Bahçe arasında, Nasri'nin yıllık 6 milyon Euro olan ücretinin ödenmesi konusunda yüzde paylaşımı da yapıldı. Transferin gerçekleşmesi durumunda Fransız yıldızın yıllık ücretinin 3 milyon Euro'luk kısmını Fener, diğer kalan bölümünü de İngilizler ödeyecek. M. City ve tecrübeli orta saha ile görüşmelerini sürdüren Kanarya, dev transferi bir an önce taraftarına duyurmak istiyor.