SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Alex de Souza’dan Survivor’daki o isme destek

Alex de Souza’dan Survivor’daki o isme destek

Brezilyalı eski futbolcu Alex de Souza, Instagram hesabından Survivor'da desteklediği ismi paylaştı.

Fenerbahçe’nin unutulmaz oyuncularında Alex de Souza, Türkiye’den gideli neredeyse 5 yıl olmasına rağmen ülkemizi takip etmeye devam ediyor. Hemen her fırsatta soluğu Türkiye’de alan, Fenerbahçe’nin başarıları ve kritik maçlarında mesaj atmayı unutmayan Alex de Souza, yarışma programı Survivor’ı da yakından takip ediyor. Eski takım arkadaşı Serhat Akın’ın da yarıştığı yarışmada finale yaklaşılırken, Alex de Souza’nın da büyük heyecan yaşadığı gözleniyor. Bu heyecanın yaşandığını anlamak için ise Brezilyalı efsane isim Instagram hesabına bakmak yetiyor.

27 Mayıs 2017 Ve Ozan Tufan hakkında son karar verildi Fenerbahçe'nin Bursaspor'dan büyük umutlarla transfer ettiği ancak beklentilerin altında kalan Ozan Tufan'ın önümüzdeki sezon kadroda düşünülmeyen oyuncular arasına girdi. İlgili Haberi Oku

Sıkı bir Survivor takipçisi olduğu anlaşılan Alex de Souza’nın yarışmada kimi desteklediği de belli oldu. Resmi Instagram hesabından Serhat Akın’a bir mesaj gönderen Alex de Souza, “Haydi Serhat” yazarak survivorfinale hashtag’i ile paylaştı. Ancak Brezilyalı ismin takipçileri Alex de Souza’ya Ogeday’ı desteklemesi çağrısında bulundu.