SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Guardiola’nın eşi ve çocukları faciadan kıl payı kurtuldu

Guardiola’nın eşi ve çocukları faciadan kıl payı kurtuldu

Manchester City menajeri Pep Guardiola'nın eşi ve iki çocuğunun, Ariana Grande konserine düzenlenen terör saldırısından son anda kurtuldukları öğrenildi.

Manchester’da Ariana Grande konserine düzenlenen bombalı saldırı, tüm İngiltere’yi şoke etti. Manchester Arena’daki konseri kana bulayan terör eyleminde 22 kişi hayatını kaybederken, saldırıyı IŞİD üstlendi. Birçok insanın şok yaşadığı olayda Manchester City Menajeri Pep Guardiola’nın ailesinin de olduğu öğrenildi. Guardiola’nın eşi Christiana Serra ve kızları Valentina ile Maria’nın da Ariana Grande konserini izlemek için patlamanın olduğu Manchester Arena’ya gittikleri belirtildi. Konseri izleyen binlerce kişi arasında yer alan ve patlamadan kıl payı kurtulan Guardiola’nın ailesinin, olayın şokunu ise hala üzerinden atamadığı söylendi.

23 Mayıs 2017 UEFA Avrupa Ligi finali öncesi terör alarmı! Manchester'daki terör saldırısının ardından UEFA Avrupa Ligi'nde Manchester United ile Ajax arasında oynanacak olan final maçı öncesi Stocholm'de kırmızı alarm verildi. İlgili Haberi Oku

Tam patlamanın olduğu an Manchester Arena’da bulunup bulunmadıkları henüz netleşmeyen Guardiola’nın eşi ve kızlarının sağlık durumlarının iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.