SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İstanbul’un ev sahipliği yaptığı THY Euroleague’de Sinan Erdem Spor Salonu’nu Fenerbahçeliler doldurdu. 15 bin kişilik salonun 4’te 3’ü Sarı-Lacivert renklere bürünürken, Olympiacos taraftarları kendilerine ayrılan tribünleri yaklaşık 2 bin kişi ile doldurdu. 500 kadar CSKA taraftarı, az sayıda Real Madrid seyircisi yer aldı.

YÖNETİM TAM KADRO

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler şampiyonluk bekledikleri takımlarını erken saatlerden itibaren desteklemeye başladı. Neredeyse güne Sinan Erdem Spor Salonu’nda başlayan Yıldırım ve sarı-lacivertli yöneticiler 18.30’da başlayan CSKA-Olympiacos maçını da dikkatle izledi. Başkan Yıldırım ve yöneticiler sahaya en yakın yerde ve ön sırada yer aldı.

TEZAHÜRATLAR DİNMEDİ

Salonun büyük bir kısmını dolduran Fenerbahçe taraftarları, Olympiakos – CSKA maçında tezahüratlarda bulundular. Fenerbahçe marşları söyleyerek maç öncesinde havaya giren sarı-lacivertli taraftarlar güzel ambians yarattılar.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Final Four`a böyle geldi! Fenerbahçe Final Four`a böyle geldi!

İLGİLİ HABER Fenerbahçe ve Olympiakos taraftarları birbirine girdi Fenerbahçe ve Olympiakos taraftarları birbirine girdi

İLGİLİ HABER Şirinevler`de 2 Yunan taraftara saldırı! Şirinevler`de 2 Yunan taraftara saldırı!

Yayınlanma Tarihi:19:09,