SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın efsaneleri biraraya geldi!

Galatasaray Bayramı kapsamında UEFA Kupası'nı kazanan kadroda yer alan futbolcular ile sarı-kırmızılıların efsane futbolcuları maç yaptı.

Güncellenme: 16:52, 17/05/2017
Galatasaray’ın efsaneleri biraraya geldi!

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen Galatasaray Bayramı etkinlikleri kapsamında 1996-2000 yılları arasına damga vuran Galatasaray’ın efsaneleri ile yakın dönemin yıldızları gösteri maçı yaptı. 17'şer dakikalık iki devreden oynanan müsabakada futbolcular, parçalı ve beyaz takım diye ikiye ayrıldı. Mücadeleyi beyaz takım 6-5 kazandı. Parçalı takımın gollerini Riera, Necati Ateş, Fleurquin ve Ayhan Akman (2) atarken, beyaz takımın gollerini ise Mustafa Kocabey (2), Evren Turan (2) ve Adrian Ilie (2) kaydetti.

Karşılaşmanın başlangıcını UEFA Kupası'nı kazandığı dönemde başkan olan Faruk Süren ile şimdiki başkan Dursun Özbek yaptı.

Parçalı Takım Kadrosu: “Hayrettin, Nezihi, Mapeza, Ayhan, Muhammed, Stumpf, Fleurquin, Eboue, Tayfun, Riera, Ujfalusi, Hasan Kabze, Metin Yıldız, Hocic, Prekazi, Erdal, Necati”

Beyaz Takım Kadrosu: “Taffarel, Mehmet, Kerem, Mert, Popescu, Saffet Akyüz, Emre, Emrah, Evren, Tugay, Ilie, Ümit Karan, Mustafa Kocabey, Hasan Şaş”

İLGİLİ HABER Fatih Terim`den Galatasaray`a ince mesaj! Fatih Terim`den Galatasaray`a ince mesaj!

İLGİLİ HABER Hagi: Bu başarı kolay gelmez Hagi: Bu başarı kolay gelmez İLGİLİ HABER Dursun Özbek`ten Süren ve Terim`e plaket Dursun Özbek`ten Süren ve Terim`e plaket

Yayınlanma Tarihi:16:51,