SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bruma’ya af yok

Bruma’ya af yok

Galatasaray yönetimi, Igor Tudor’a saygısızlık yapan Bruma’ya acımadı. Portekizli oyuncuya para cezası kesmeye hazırlanan sarı-kırmızılılar yarınki yönetim kurulu toplantısı sonrasında rakamı netleştirecek.

Çaykur Rizespor maçında hocası Igor Tudor tarafından kadro dışı bırakılan Bruma, saygısızlık yaptığı gerekçesiyle Kasımpaşa önünde de 18. dakikada oyundan alınmıştı. 2 kez basit top kaybı yapan Portekizli oyuncu, kenardan hocasının telkinlerine umursamaz şekilde yanıt verince hemen kenara alınmıştı. Yaşananlara Galatasaray yönetimi de kayıtsız kalmadı. Teknik Direktör Tudor'a olayı soran sarı-kırmızılılar, 22 yaşındaki oyuncuya para cezası vermeye karar verdi.

08 Mayıs 2017 Galatasaray`da deprem! Fatura üç yıldıza kesiliyor Igor Tudor'un, “Sorun hoca değil” sözlerinin ardından Galatasaray'da yönetim, takımın üç önemli yıldızı Sneijder, De Jong ve Chedjou'ya neşteri vurabilir. İlgili Haberi Oku

Yarın gerçekleştirilecek olan yönetim kurulu toplantısı sonrasında Bruma'ya verilecek olan para cezasının miktarı netlik kazanacak. Yıldız oyuncuyu kazanma yoluna giden sarı-kırmızılılar başka bir ceza vermeyecek ve Bruma oynamaya devam edecek.