SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş takımını terapiye aldı

Fenerbahçe derbisine doğru moralsiz takımını adeta terapiye alan Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Şenol Güneş, öğrencilerine “Bu yolun sonunda bizi yine mutlu son bekliyor. Yeterki ölü toprağını üstünüzden atın ve sakin kalın” diye seslendi.

Güncellenme: 09:15, 03/05/2017
Şenol Güneş takımını terapiye aldı

Üst üste ikinci şampiyonluk yolunda Medipol Başakşehir virajını alamayan lider Beşiktaş'ın moralsiz görüntüsüne teknik patron Şenol Güneş el koydu. İlk 18 dakikada yenilen üç golle kaybedilen ve ‘ibretlik' olarak nitelendirdiği karşılaşmayı futbolcularına izleten Güneş, teker teker yapılan hataları gösterip uyarılarda bulundu. Fenerbahçe derbisinde takımının yeniden ayağa kalkacağına inanan deneyimli çalıştırıcı, öğrencileriyle yaptığı toplantıda “Çok yorulmuş olsanız da size bu kötü futbol asla yakışmıyor. Sizleri tanıyamadım. Kendinize gelin” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Serenay Aktaş bakın şimdi ne yapmaya hazırlanıyor? Serenay Aktaş bakın şimdi ne yapmaya hazırlanıyor?

Lig zaferine giden yolda en büyük rakiplerinin ‘panik' olduğunu dile getiren siyah-beyazlıların kurt hocası, “Bir mağlubiyetle ve buna rağmen kalan 5 haftada 4 puanlık avantaja sahipken gereksiz telaşa kapılmanın anlamı yok. Ne zorlukları aştık, statsız şampiyon olduk. Ölü toprağını üstünüzden atın. Sakin kalarak, inancınızı koruyarak kendi futbolunuzu oynamanız üçüncü yıldız için yeter. Medipol Başakşehir'i unutup sadece Fenerbahçe'yi düşünün. Artık her maç final” sözleriyle ekibine ‘Hatalardan ders çıkartarak yola devam' mesajını verdi.