SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bruma’nın geleceği sezon sonu belli olacak

Oynadığı maçlarda izleyenleri adeta büyüleyen Bruma, kendisiyle sözleşme uzatmakta geç kalan Galatasaray yönetimini çok zora soktu. İngiltere’den gelen teklifleri değerlendirmek isteyen 22 yaşındaki oyuncu masaya oturmazsa satılacak.

Güncellenme: 09:33, 03/05/2017
Bruma’nın geleceği sezon sonu belli olacak

Galatasaray’ın farklı kazandığı Bursa deplasmanında sergilediği performansla herkesi kendisine hayran bırakan Bruma, yönetimden uzun süre beklediği sözleşme teklifini bir türlü alamayınca ayrılığın eşiğine geldi. Wesley Sneijder'la birlikte Galatasaray'da fark yaratan bir numaralı isim olan Portekizli yıldız, İngiliz takımlarından gelen teklifleri değerlendirmek istiyor. Bu nedenle menajeri Balde de yönetimin istediği görüşmeleri ağırdan alıyor. Aralık ayından beri sarı-kırmızılılardan beklediği yeni sözleşmeyi alamayan 22 yaşındaki oyuncu, başta Tottenham olma üzere bazı İngiliz takımlarının ilgisini duyunca menajerine yetki verdi.

İLGİLİ HABER Fernando Torres imzaya çok yakın Fernando Torres imzaya çok yakın

Bruma trenini kaçırmak üzere olan Galatasaray yönetimi de sezon sonunda Bruma ile sözleşme uzatamazsa gelecek transfer tekliflerini değerlendirme kararı aldı. Aksi halde Portekizli, gelecek sezon serbest kalacak.