SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş yönetimi kesenin ağzını açtı

Beşiktaş yönetimi, takımın motivasyonunu arttırmak için harekete geçti. Üst üste 2 galibiyet alınması halinde futbolculara 100’er bin lira ekstra ödeme yapılacak.

Güncellenme: 10:40, 29/04/2017
Beşiktaş yönetimi kesenin ağzını açtı

En yakın rakibi Başakşehir'e 7 puan fark atan Beşiktaş'ta şampiyonluk için herkes geri sayıma geçti. Kartal, yarın Başakşehir'le, 30. haftada da Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek. Siyah-beyazlılar iki maçını kazanır, Başakşehir de 30. haftada Antalya deplasmanında takılırsa Beşiktaş bitime 4 hafta kala şampiyonluğunu ilan edecek. Yönetim, futbolcuların motivasyonunu arttırmak için kesenin ağzını açtı. Siyah-beyazlıların, Başakşehir ve Fenerbahçe maçlarının kazanılması halinde oyunculara 100'er bin TL ekstra prim ödemeyi planladığı öğrenildi. Sürpriz yapacak Bu para, şampiyonluk priminden ayrı olarak düşünülüyor.

İLGİLİ HABER Beşiktaş ile Fenerbahçe`nin Dudu savaşı Beşiktaş ile Fenerbahçe`nin Dudu savaşı

Şampiyonluk primi ile ilgili henüz rakam belirlemeyen yöneticiler, mutlu sona ulaşılması halinde oyunculara 250'şer bin lira dağıtmayı düşünüyor. Ödenecek primlerin Başakşehir maçı öncesi futbolculara açıklanması bekleniyor.