SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Eugenie Bouchard’dan acı itiraf!

Eugenie Bouchard’dan acı itiraf!

Kanadalı genç tenisçi Eugenie Bouchard, “Başarılı olunca nefret edenlerin sayısı, hayranlardan daha fazla artıyor” dedi.

TEB BNP Paribas İstanbul Cup'ın yıldızlarından Eugenie Bouchard, turnuvada korta çıkmadan önce SÖZCÜ'nün sorularını yanıtladı. Kanadalı tenisçi, başarılı olunca nefret edenlerin daha fazla arttığını belirterek “Ölüm tehdidi aldım. Bu da bir kariyerle olabilecek şeyler, o yüzden çok takılmıyorum” dedi. Halen dünya sıralamasında 53. durumda bulunan 23 yaşındaki tenisçi, artılarını ve eksilerini şu sözlerle anlattı:

“En önemli eksiklerimden biri istikrar. Hem maç hem sezon ölçeğinde. Etkili ‘backhand' vuruşlarımı en güçlü yanım olarak söyleyebilirim. Zayıflığım da genelde ‘slice' vuruşlarımdır.”

24 Nisan 2017 Rajtoral neden intihar etti? İşte o gerçek... Gaziantepspor'da forma giyen savunmacı František Rajtoral'in kendini asarak intihar etmesi gündemi sarstı. 31 yaşında yaşama veda eden oyuncunun 10 yıldan bu yana tükenmişlik sendromu yaşadığı ifade edildi. Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen Alman kaleci Robert Enke de aynı sebepten dolayı canına kıymıştı. İlgili Haberi Oku

SHARAPOVA İDOL DEĞİL

Doping cezası alan Maria Sharapova'yı artık idolü olarak görmediğini “İşin içine hile karıştırdı” sözleriyle anlatan Bouchard, “Tenis eski döneme göre daha zorlaştı. Artık 100 numaralı birisi gelip 1 numarayı yenebiliyor. Kısa vadede hedefim istikrar yakalayıp üst sıralara tırmanmak. Daha önce Ankara'da Çağla ile gösteri maçı yapmıştım. İstanbul'a ilk kez geldim. Yemeklerin çok güzel olduğunu söyleyebilirim. Gelecek hafta İstanbul'u gezip, yakından tanımak istiyorum” ifadelerini kullandı.