SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muharrem Usta’da Burak Yılmaz iddialarına yanıt

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, siyah ile beyaz kadar fark edilen bir Trabzonspor olduğunu belirterek, geleceğe emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. Başkan Usta Burak Yılmaz'ın transfer edileceği şeklindeki iddialara da yanıt verdi.

Güncellenme: 12:32, 24/04/2017
Muharrem Usta’da Burak Yılmaz iddialarına yanıt

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, geleceği aydınlık olarak gördüğünü ifade etti. Siyah ile beyaz kadar fark edilen bir Trabzonspor’un ortaya çıktığını söyleyen Usta, “Geleceğimizi ben aydınlık olarak görüyorum. Her açıdan sorunlarımızı ve problemlerimizi çözmeye çalışıyoruz. Doğru yolda olduğumuzu daha iyi bir şekilde görebiliyoruz. Adım adım ve bölüm bölüm ilerliyoruz. Doğru yola girdik ve bunun kademelerini zamanla tüm Trabzonspor sevdalıları görecek ve iyi bir Trabzonspor izleyecekler” dedi. Trabzonspor ile adı sıkça anılmaya başlanan Burak Yılmaz’la ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Usta, böyle bir transferin gündemlerinde olmadığını belirtti.

İLGİLİ HABER Uğur Demirok kariyerinin zirvesinde Uğur Demirok kariyerinin zirvesinde

Muharrem Usta konu ile ilgili şunları söyledi:

“Burak bizim için Trabzonspor tarihine izler bırakmış bir oyuncu. Yeni stadyumumuzun açılışında Burak Yılmaz’ı taraftarlarımız bağrına bastı. O bizim için özel bir oyuncu, evladımız gibi. Ara ara kendisiyle görüşüyoruz ama bu görüşmelerden Burak Yılmaz, Trabzonspor’a gelecek diye bir şey çıkarmak doğru değil. Burak Yılmaz ile ilgili çok ciddi bir gündemimiz asla yok. Liglerin bitimine 6 hafta kala kiminle görüşüp-görüşmediğimiz de çok önemli değil. Çünkü lig devam ediyor. Lig sonuna kadar iyi bir iş çıkarmamız lazım. Trabzonspor olarak neye ihtiyacımız var ise bunu teknik ekiple görüşüyoruz ve zamanı geldiğinde de gereğini yapacağız.”