SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Belözoğlu’ndan şampiyonluk açıklaması

Başakşehir Kaptanı Emre Belözoğlu maç sonunda açıklamalar yaptı. Deneyimli futbolcu Beşiktaş'ın ligin en iyi takımı olduğunu ve onları geçmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Güncellenme: 22:30, 10/04/2017
Emre Belözoğlu’ndan şampiyonluk açıklaması

Başakşehir’in kaptanı Emre Belözoğlu, Galatasaray galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu. Ligin en iyi takımlarından biri olduklarını kanıtladıklarını söyleyen deneyimli futbolcu, emekliliği konusunda da açıklama yaptı.

Emre Belözoğlu maç sonunda şu açıklamaları yaptı:

“Bütün takım arkadaşlıarımı, başta hocamımz olmak üzere teknik ekibi kutluyorum. Galatasaray’ı çok iyi çalıştık son 2 haftada. Biz ligin en büyük takımlarından biriyiz. Bugün gerçekten sahada herkes mükemmeldi. Bütün takım arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum. Beşiktaş’ı 5 puan avantajı var ama 3 puanlık sistemde bu çok büyük fark değil. Beşiktaş ligin en iyi top oynayan takımlarından biri; belki de en iyisi. Biz onları geçmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu güç bizde var.

AÇIK KAPI

“Takımın içinde bir parçayım ben. 36-37 yaşındayım hala öğrenmeye devam ediyorum. Burada mükemmel bir taktik disiplin anlayışı var. Ben de tecrübem ve kalitemle bir şeyler katmaya çalışıyorum. Önümüzdeki sene bir sene daha oynayıp bırakırım diye düşünüyorum ama belli olmaz elbette futbol bu. ”

İLGİLİ HABER Başakşehir Galatasaray`ı tiye aldı! Maç sonu... Başakşehir Galatasaray`ı tiye aldı! Maç sonu...

Yayınlanma Tarihi:22:24,