SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

Kayserispor-Osmanlıspor……..Bein Sports 1 …………16.00

Fenerbahçe-Akhisar Bld. ……..Bein Sports 1 …………19.00

Adanaspor-Çaykur Rizespor ..Bein Sports 2 …………19.00

TFF 1. Lig

Giresunspor-Bandırmaspor ……….TRT Avaz …………13.00

Ümraniye-Evkur Yeni Malatya ……TRT Spor …………13.00

Manisaspor-Mersin İdmanyurdu ..TRT Spor …………15.00

Balıkesirspor-Denizlispor …………..TRT Avaz …………18.30

Spor Toto 2. Lig

BB Erzurum-Hacettepe …………Kardelen TV …………15.00

İnegölspor-Sarıyer ……………………….Kanal 16 …………15.00

Sivas Bld.-Amedspor ……………………Kanal 58 …………15.00

Manisa BŞB.-Bodrumspor …………..Ege Türk …………15.00

Ankaragücü-Tuzlaspor ………………..Bursa TV …………15.00

Spor Toto 3. Lig

Elaziz Bld.-Bergama Bld. …………..Kanal Fırat …………15.00

Yeşil Bursa-Kırıkhanspor ……..Bursaspor TV …………15.00

İspanya Ligi

Granada-Valencia………………….Bein Sports 3 …………13.00

Celta Vigo-Eibar ……………………Bein Sports 3 …………17.15

Osasuna-Leganes ………………….Bein Sports 3 …………19.30

Las Palmas-R.Betis ………………..Bein Sports 4 …………21.45

İtalya Ligi

Sampdoria-Fiorentina…………..Bein Sports 2 …………13.30

Bologna-Roma ……………………..Bein Sports 2 …………16.00

Crotone-Inter ……………………….Bein Sports 4 …………16.00

Milan-Palermo ……………………..Bein Kanal 91 …………16.00

Lazio-Napoli …………………………Bein Sports 3 …………21.45

Rusya Ligi

Ufa-Sp.Moskova……………………..Tivibuspor 4 …………14.00

Krasnodar-CSKA ……………………Tivibuspor 3 …………16.30

Hollanda Ligi

Utrecht-Twente…………………………Tivibuspor …………15.30

Zwolle-Feyenoord………………….Tivibuspor 2 …………15.30

PSV-Willem II …………………………Tivibuspor 2 …………17.45

İngiltere Ligi

Sunderland-Man.United ………………..S Sport …………15.30

Everton-Leicester …………………………..S Sport …………18.00

Fransa Ligi

Toulouse-Marsilya………………..Bein Kanal 92 …………16.00

St.Etienne-Nantes ………………..Bein Sports 4 …………18.00

Paris SG-Guingamp………………Bein Sports 2 …………22.00

Almanya Ligi

Hertha-Augsburg ……………………Eurosport 2 …………16.30

Ingolstadt-Darmstadt………………Eurosport 2 …………18.30

Belçika Ligi

Anderlecht-Gent…………………………NTV Spor …………19.00

Portekiz Ligi

Moreirense-Benfica ………………….Tivibuspor …………22.15

ABD Ligi

Orlando-NY Red Bulls………………..Eurosport …………23.00

BASKETBOL

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Banvit-Fenerbahçe………………..Bein Sports 3 …………15.00

Galatasaray-İstanbul BBSK………….NTV Spor …………17.00

İspanya Ligi

J.Badalona-Gran Canaria ……….Tivibuspor 3 …………13.30

Real Madrid-Baskonia…………….Tivibuspor 3 …………19.30

İtalya Ligi

O.Milano-U.Venezia ………………Tivibuspor 4 …………19.00

NBA

Atlanta-Cleveland …………………………….TV 8.5 …………22.30

Denver-Oklahoma…………………………NBA TV …………24.00

VOLEYBOL

Vestel Venüs Sultanlar Ligi

Galatasaray-VakıfBank ………………..NTV Spor …………13.00

Efeler Ligi

Galatasaray-Halkbank ………………..TRT Türk …………16.00