SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan flaş Hakan Şükür ve Arif Erdem harekatı!

Galatasaray'da dün yapılan mali genel kurulda kulüp üyeliğinden ihraç talepleri reddedilen Hakan Şükür ve Arif Erdem için sarı kırmızılılar yeniden alarma geçti. Galatasaray Yönetim Kurulu ani bir kararla Hakan Şükür ve Arif Erdem in üyelikten ihracını tekrar görüşmek için saat 17:00 de olağanüstü toplanma kararı aldı.

Güncellenme: 15:59, 26/03/2017
Galatasaray’dan flaş Hakan Şükür ve Arif Erdem harekatı!

Galatasaray yönetimi, Hakan Şükür ve Arif Erdem’in dün yapılan mali genel kurulda kulüp üyeliğinden ihraç taleplerinin reddedilmesini görüşmek üzere toplanma kararı aldı.

Eski futbolcular Hakan Şükür ile Arif Erdem’in Galatasaray üyeliğinden ihraç talebi, dün yapılan mali genel kurulda oy çokluğuyla reddedilmişti. Bu kararın ardından Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, genel kurulda alınan karara tepki göstermişti. Tepkiler üzerine Sarı kırmızılı kulübün yönetimi, bugün saat 17.00’de olağanüstü toplanarak, dün alınan kararı görüşecek.

İLGİLİ HABER Hükümetten Galatasaray`a uyarı Hükümetten Galatasaray`a uyarı

İLGİLİ HABER Galatasaray`a FETÖSARAY dediler Galatasaray`a FETÖSARAY dediler

İLGİLİ HABER Ahmet Çakar`ın sözleri olay çıkaracak! Galatasaray`a büyük tepki... Ahmet Çakar`ın sözleri olay çıkaracak! Galatasaray`a büyük tepki...

Yayınlanma Tarihi:15:21,