SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Başkan Dursun Özbek'in adeta kefil olduğu Tolga Ciğerci, performansıyla hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. İyi başlamasına karşın devamını getiremeyen Tolga, orta alanı toplayamadı.

HAKAN BALTA: SİSTEME ALIŞIYORUZ

İlerleyen yaşına karşın oynadığı maçlarda formasının hakkını veren Hakan Balta, yeni Teknik Direktör Igor Tudor'un yeni 3'lü savunma sistemine uyum sağlamaya başladıklarını söyledi. Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu'nu ziyareti sırasında önemli açıklamalarda bulunan Hakan, “Teknik direktörümüz Tudor, defansta üçlü sistemi deniyor ve biz; antrenmanlarda bu sistem üzerine çalışıyoruz.

SONUNA KADAR

Oynadıkça bu sisteme alışacağız. Önümüzde 9 haftalık bir süre var. Üç puanlık sistemde biz; şampiyonluğu veya şampiyonlar ligi vizesi olan lig ikinciliğini sonuna kadar kovalayacağız. Şampiyonlar Ligi'nde oynamanın önemini biliyoruz ve çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Bel fıtığından kaynaklanan sakatlığım geçti. Doktorlarımızın kontrollerine göre antrenmana durumum belli olacak” dedi.

Yayınlanma Tarihi:08:23,